• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Politika
22.05.2016. / 14:54 14:57

Puljić brani Komaricu od Dodika

Komentari 7

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

K*M

Brate zacepi ta usta i da sutis idiote jedan Prpa je svega uhvati se tog krsta i pricaj nesto pametno,i priznaj da ste svi vi hrvati srbomrzci. Zacepi bice ti bolje i ocekujemo izvinjenje posto je u banjaluci sve ok ,a ove izjave komarice pravi samo sebi problem gdje ga nema, Zato zacepi fukaro jedna.

xy

A Karamarko, bolje da cuti. Ima on svojih problema. Vodi Hrvatsku u ustaski ambis, smeta mu i ono malo Srba sto nije pobijeno i protjerano. O srpskoj imovini da ne govorimo. Nek se poklope i cute dok mi cutimo. Nad njihovim zlocinima svako normalan zanijemi, od uzasa. I opet smo spremni da zivimo normalno sa nasim komsijama i da oprastamo. Nasa nas vjera uci i stalno podsjeca na ljubav i prastanje. Ne znam, mozda je to greska Srba, mozda drugi u tome vide slabost a ne vrlinu.

xy

Ova tvorevina, nadbiskupe, je nastala odbranom srpskog naroda. Inace bi bila drugi Jasenivac, da se vas pitalo. Nije Jasenovac, a nije ni Blajburg. Oni Hrvati i Muslimani koji zele da zive u Republici Srpskoj, s nama nece imati problema, volimo i cirilicu i latinicu.

Дјуро

Овај каки ки голубица у риму пусти шуплју чист усташлук на дјелу!!!

Luka

Duvaju vjetar u ledja jedni drugima,izmisljaju neke predstave,kao ovaj napada pa ovaj brani i tako u krug a sve po dogovoru. Blizak je Dodik fratrima,svoji su

ja

Ja sam se vratio, zivim sa svojim Banjalucanima i nista mi ne fali.

big 60

I ovaj fratar je isti kao komarica i majstorovic filipovic.sta drugo ocekivati. Kad je on tako cestit i boziji izaslanik,kako ni jednim slovom ne spominje na hiljade i hiljade ubijenih,zaklanih srba sto u II svj ratu u krajini,tako i u proslom ratu i u hr i u bih.znaci mi srbi ima da sutimo,vidi bogati.

Još iz INFO

MONDO REPORTAŽE