Radnik se "čupa", veoma bitna pobjeda tima iz Bijeljine (VIDEO)

Golovima Milana Vušurovića Radnik slavio protiv Mladosti.

Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj 3:1 mtel Premijer liga BiH 21. kolo VIDEO Izvor: Promo/FK Radnik Bijeljina

Milan Vušurović je heroj Radnika!

Veoma bitne bodove u borbi za opstanak upisali su fudbaleri iz Bijeljini na svom terenu protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

RADNIK - MLADOST 3:1 (2:0)

Sjajnim golom Vušurovića Radnik je poveo već u devetom minutu susreta. Mahir Karić našao se u ulozi asistenta, a Vušurović prelijepo pogodio iz daljine. Isti igrač bio je strijelac u finišu prvog poluvremena, kada je realizovao brz kontranapad i svom timu omogućio da na odmor ode sa dva gola prednosti.

Prethodno su veliku priliku za izjednačenje gosti imali u 16. minutu preko Marka Klisure, ali je Luka Bilobrk sjajno odbranio.

Crnogorski internacionalac mogao se u potpunosti proslaviti. U 57. minutu imao je sjajno priliku za het-trik, ali nije precizno šutirao, da bi u 73. minutu njegov šut odbranio gostujući čuvar mreže Emil Velić.

Kapiten Radnika Aleksandar Vasić upisao je večeras 170. nastup u Premijer ligi BiH.

Ipak, ne treba mnogo da žali za propuštenim, dva gola bila su i više nego dovoljna za trijumf protiv Mladosti, koja je u drugom poluvremenu zaigrala nešto bolje, što je ipak bilo dovoljno samo za počasni gol.

Anel Dedić je šutirao iz velike daljine, lopta je pogodila Alena Dejanovića, promijenila smjer i prevarila Bilobrka.

Ovim trijumfom tim Darka Nestorovića bodovno se izjednačio sa današnjim rivalom, ali ga je prestigao zbog bolje gol-razlike. Ono što je još važnije, od zone ispadanja udaljio se na pet bodova.

Pogledajte golove i najzanimljivije detalje iz Bijeljine...