Krupa vodila, bila nadomak poraza, pa išćupala veliki bod na "Pecari"!

Odlično izdanje ekipe iz Krupe na Vrbasu u Širokom Brijegu.

široki brijeg - krupa 2:2 premijer liga bih krupa izjednačila u 93. minutu Izvor: FENA/Filip Kožul

Pružila je Krupa veoma dobru partiju na "Pecari", vodila, zatim bila na pragu poraza, ali je u sudijskoj nadoknadi uspjela doći do remija i veoma važnog boda, čime je sačuvala nadu da može izbjeći ispadanje iz m:tel Premijer lige BiH.

Sjajan meč u Širokom Brijegu okončan je rezultatom 2:2 (1:1).

U 16. minutu Nikola Dujaković doveo je goste u vođstvo, ali slavlje nije dugo potrajalo. Mateuš Zakara samo tri minuta kasnije vratio je stvari na početak.

Osim gola, Krupa je imala još nekoliko dobrih prilika pred golom Širokobriježana, koji su uspjeli da se odbrane, a onda u 70. minutu dođu do potpunog preokreta.

Golman Krupe Vasilije Kolak veoma loše je reagovao nakon ubacivanja Kristijana Medića i lopta je završila iza njegovih leđa.

Imali su Širokobriježani nekoliko dobrih prilika da riješe meč, a kada nisu uspjeli da ih realizuju, stigla je kazna. Lazar Nikolić, koji je s klupe ušao u igru, postigao je gol za velikih 2:2 na "Pecari".

ŠIROKI BRIJEG - KRUPA 2:2 (1:1)
/Zakara 19, Kolak ag 70 - Dujaković 16, Nikolić 90+3/

ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Medić, Jurilj, Stanić, Herceg (46. Šabić), Vukoja, Zakara, Begić, Jurić, Musa, Ikić. Trener: Toni Karačić.

KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić, Pavlović, Dujaković, Jović, Muminović, Galić, Ćivić, Vukmanović, Mandić. Trener: Vladimir Ilić.