"Hvala za najljepših 118 minuta u našim životima!" Lešinari uručili zahvalnice igračima, oduševili su protiv Kluža!

Sjajan gest Borčevih navijača!

borac kluž lešinari zahvalnica Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Herojski nastup fudbalera Borca u duelu sa Klužom (2:1) nije krunisan plasmanom u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crveno-plavi su od 65. minuta vodili rezultatom 2:0, ušli u produžetke, bili na korak od penal-lutrije, ali je, ipak, Aleksandru Čipčiu golom u 118. minutu odveo Kluž na megdan Linkolnu, šampionu Gibraltara.

Nije bilo pojedinca u crveno-plavom dresu koji sinoćnjom partijom nije oduševio navijače, a Lešinari su to znali da nagrade.

Izvor: Anana Ćetković

Jedan od onih koji se već pohvalio zahvalnicom je 19-godišnji golman Nikola Ćetković.

Priliku da stane među crveno-plave stative nekadašnji čuvar mreže Željezničar Sport tima dobio je nakon povreda mnogo iskusnijih Bojana Pavlovića i Nikole Lakića, ali na njegovom licu nijednog trenutka nije bilo nervoze...

Djelovao je smireno, upisao nekoliko odličnih intervencija, a ko zna - možda bi, da je došlo do penal-lutrije, bio junak crveno-plavih...