Otkad sam ja trener, ne znam da li smo to ikad uspjeli: Stanojevića šokirala igra Partizana - i čestita i kritikuje!

Trener Partizana bio je zadovoljan poslije plasmana svog tima u finale Kupa Srbije.

stanojević poslije plasmana u finale kupa srbije Izvor: Arenasport/printscreen

Fudbaleri Partizana uspjeli su da se po osmi put zaredom plasiraju u finale Kupa Srbije! Crno-bijeli su u Humskoj ponovo savladali Vojvodinu rezultatom 2:1 i tako stigli nadomak osvajanja trofeja.

Poslije utakmice, trener Aleksandar Stanojević istakao je da je bio zadovoljan viđenim od njegovog tima, naročito u prvom dijelu igre.

Partizan je u subotu u prvenstvu istim rezultatom na istom mjestu pobijedio istog protivnika. Ipak, u polufinalnom meču Kupa su uspjeli da u prvih 45 minuta čak 10 puta šutiraju u okvir gola Vojvodine.

Ređale su se šanse kao na traci, a golovi Rikarda Gomeša i Kvinsija Meniga ispostavili su se kao dovoljni za plasman u finale.

"Stvarno nevjerovatno poluvrijeme, ne znam da smo ikad otkad sam ja trener imali ovoliko stopostotnih šansi", počeo je Stanojević u izjavi za TV Arenasport.

"S jedne strane čestitke igračima na tome, s druge strane malo kritika da rešimo te šanse i da tako riješimo utakmicu. Oni su imali samo tu jednu šansu, nisu uopšte imali nekih šansi, pa tu mogu da budem zadovoljan. Kontrolisali smo utakmicu sve vrijeme", poručio je Aleksandar Stanojević.

Inače, trener Partizana je u prvom poluvremenu bio bijesan zbog nevjerovatnog promašaja Bibarsa Natha. Sada će Partizan u finalu Kupa Srbije 26. maja igrati protiv boljeg iz meča Crvena zvezda - Novi Pazar.