SERIJA A: Nula u Palermu

U 27. kolu Serije A Palermo - Bolonja 0:0

Palermo i Bolonja odigrali su meč bez postignutih golova u premijeri nedeljnog programa 27. kola Serije A.

Za Bolonju druga utakmica u nizu u kojoj su odigrali 0:0. U prošlom kolu remizirali su sa Juventusom.

Utisak je da publika nije imala pretjerano šta da vidi na stadionu Renco Barbera.

U prvom poluvremenu uglavnom su obe ekipe igrale dugim loptama, bez želje za preuzimanjem inicijative. Slična priča i u drugom poluvremenu, tako da nije bilo pobjednika.

Uroš Đurđević zaigrao je za Palermo od 84. minuta umjesto veterana Alberta Đilardina.