• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

(NE)OČEKIVANO: Božović napušta Zvezdu

Izvor mondo.rs

Uprkos tome što je obezbedio jesenju titulu crnogorski trener Miodrag Božović kovertirao je ostavku na mesto šefa stručnog štaba, prenosi "Sportski žurnal"

Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je kolo pre kraja prvog dela Superlige obezbedila jesenju titulu, ali uprkos tom uspehu u Ljutice Bogdana doći će do promena.

"Sportski žurnal" prenosi da je trener Miodrag Božović doneo odluku da napusti klupu crveno-belih, a da se očekuje da u četvrtak, na konferenciji za medije, objasni razloge povlačenja.

Navodno, Božović bi zvanično trebalo da okonča svoj posao u Ljutice Bogdana posle meča u Surdulici, protiv Radnika, u sredu.

Crveno-beli, pritisnuti svakojakim problemima, čak i egzistencijalne prirode, ovog leta nisu uspeli da ostvare jedan od prioritetnih ciljeva - plasman u ligašku fazu evropskih klupskih takmičenja. A praktično od oproštaja od Evrope, šuškalo se o odlasku Božovića iz Zvezde.

Prema saznanjima MONDA Božovića bi na klupi crveno-belih mogli da zamene Ivan Jovanović, koji je vodio Apoel iz Nikozije u Ligi šampiona, Aleksandar Černišov iz subotičkog Spartaka, a pominje se i povratak Nenada Lalatovića, sadašnjeg stratega Vojvodine.

Božović, koji je na stadion Rajko Mitić zvanično stigao početkom juna 2015. godine, u sredu će protiv Radnika voditi Crvenu zvezdu sa klupe 70. put, a do sada je upisao 51 pobedu.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC