Prva pobjeda Krupe na Zlatiboru

U prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru ekipa Krupe pobijedila je Brodarac rezultatom 1:0 (0:0).

Krupa - Brodarac 1:0, pripremna utakmica Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Već na početku utakmice izabranici Zorana Marića su pogodili mrežu, ali je pogodak poništen zbog ofsajda Aćimovića.

Do odlaska na odmor tim iz kanjona Vrbasa stvorio je još nekoliko odličnih šansi, međutim, poluvrijeme je završeno bez golova.

Početkom nastavka, Krupa je povela u 50. minutu pogotkom Blaževića za kako se ispostavilo na kraju i minimalan trijumf.

Trener Krupe je u drugom poluvremenu izmiješao karte i do kraja su Modić, Glišić i strijelac Blažević promašili još tri stopostotne prilike!

Krupa: Kolak, Nikolic S., Karišik, Maksimović, Raković, Dujaković, Redzić, Nikolic L., Glišić, Hadzić, Aćimović.

U drugom poluvremenu su nastupili: Abdulahović, Vidović, Maksimović, Puzigaća, Palić, Krmar, Modić, Mandić, Glišić, Blažević i Muhić.