• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Priznanje i za Kuzmića

Izvor mondo.rs

Centar Crvene zvezde mts ponovo u najboljoj petorci kola.

Izvor: MN PRESS

Centar Crvene zvezde Ognjen Kuzmić našao se u najboljoj petorci 20. kola Evrolige u izboru specijalizovanog košarkaškog sajta "Eurohoops".

Kuzmić je u sedmoj uzastopnoj pobedi Crvene zvezde u Evroligi protiv Panatinaikosa učestvovao sa 10 poena (4/6 za dva, 2/3 slobodna bacanja) i čak 14 skokova.

Pored njega u idealnom timu prethodne runde našli su se plej Baskonije Šejn Larkin, najkorisniji košarkaš kola, Serhio Ljulj (Real Madrid), Jan Veseli (Fenerbahče) i Kem Birč (Olimpijakos).

Za najboljeg trenera drugo kolo u nizu proglašen je Šarunas Jasikevičijus, čiji je Žalgiris slavio u Istanbulu protiv Darušafake 69:66.


U izboru portala "Sportando" Ognjena Kuzmića nema u idealnoj petorci, umesto njega je Paulijus Jankunas (Žalgiris), ali je zato ovaj sajt proglasio Dejana Radonjića za trenera kola.

Kapiten Crvene zvezde mts Luka Mitrović napravio je najatraktivniji potez ove runde.

...
Izvor: YouTube

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC