Igokea dobro počela, pa stala: Zvezda trijumfovala u Laktašima

Bajićev tim je u drugoj dionici postigao samo šest poena...

Prijateljska utakmica Igokea Crvena zvezda 62 71 Izvor: Promo/KK Igokea

Košarkaši Igokee poraženi su danas Crvene zvezde rezultatom 62:71 u kontrolnoj utakmici igranoj u dvorani u Laktašima.

Meč je bio zatvoren za javnost, a više razloga za zadovoljstvo imao je trener gostujućeg sastava Saša Obradović, čiji tim je nakon isteka prve desetominutne dionice preuzeo kontrolu nad utakmicom.

Naime, prvi kvartal završen je vođstvom Bajićevog tima od šest poena (25:19), poslije čega su crveno-bijeli konce igre preuzeli u svoje ruke.

Drugu četvrtinu Beograđani su riješili rezultatom 6:21 za plus devet nakon prvog poluvremena, a 13 je bilo na ulasku u posljednji kvartal (44:57), što je Zvezdi, pokazalo se, omogućilo mirnu završnicu.

Jedini igrač sa dvocifrenim brojem poena u Bajićevom timu bio je Džeki Karmajkl sa 13 poena, dok su se kod Crvene zvezde tri košarkaša zaustavila na dvocifrenom broju poena.

Prednjačio je Volden sa 15, dok su Hol i Davidovac postigli po 10.

IGOKEA – CRVENA ZVEZDA 62:71

IGOKEA: Vulić 3, Atić 3, Jovanović 8, Simanić, Kočić, Jošilo 7, Talić 8, Pot 6, Voler 7, Karmajkl 13, Fundić 7, Kondić. Trener: Dragan Bajić.

CRVENA ZVEZDA: Hol 10, Volden 15, Lojd 4, Uskoković, Davidovac 10, Lazić 4, Rit 8, Radanov 2, Dobrić 4, Jagodić–Kuridža 6, Simanić, Kuzmić 8. Trener: Saša Obradović.