TV TURNIR ŠAMPIONA: Vojvodina savladala Celje, Monpelje i Al Ahli odigrali bez pobjednika

Autor Haris Krhalić

Završen je drugi dan Međunarodnog rukometnog TV turnira šampiona.

vojvodina celje Izvor: Promo/TV Turnir šampiona

Završen je drugi dan Međunarodnog rukometnog TV turnira šampiona. Nakon što su ranije danas pobjede ostvarili Pelister (protiv Sloge) i Barselona protiv PPD Zagreba, trijumf je upisala i ekipa Vojvodine.

„Voša“ je slavila protiv favorizovanog Celja sa 27:24 (15:12).

Vojvodina je od prvog minuta zaigrala jako čvrsto u odbrani, a odlično partiju odigrao je golman Andrej Trnavac koji je upisao 20 odbrana.
Imala je Vojvodina u jednom trenutku meča i pet golova prednosti pri rezultatu 14:9, ali su na poluvrijeme otišli sa +3, koliko je bilo i na kraju.

Tim iz Novog Sada sada ima jednu pobjedu i jedan poraz te će sutra protiv Zagreba igrati za drugo mjesto u grupi.

U posljednjem meču igranom danas Monpelje i Al Ahli odigrali su bez pobjednika (25:25). Iako je francuska ekipa na poluvremenu imala +5, šampion Egipta je na kraju ipak uspio da ostane neporažen.