BLAM: Partizan izgubio od nemačkog četvrtoligaša!

Posle dobrih igara i pobeda u Sloveniji, blam Partizana u prvoj proveri na Kipru!

Partizan - Kikers Ofenbah 1:2 prijateljska utakmica Izvor: MN PRESS

Nemački klub Kikers Ofenbah, klub koji se takmiči u četvrtoj nemačkoj ligi i bori se za opstanak, POBEDIO je višestrukog prvaka Srbije, trenutno drugoplasirane ekipe srpskog prvenstva!

U prvoj proveri na pripremama na Kipru, Partizan - Kikers Ofenbah 1:2 (0:1). Nemačka ekipa povela je u finišu prvog poluvremena iz penala, a u 85. minutu albanski fudbaler Hodža je iznenadio Kljajića (lopta odskočila ispred golmana crno-belih). Poraz je ublažio Vladimir Đilas, koji je ušao u igru u drugom delu.

Partizan je odigrao zaista loše u prvom poluvremenu, u drugom nešto bolje. U finišu meča, Leonardo je imao dve velike šanse, ali ih nije iskoristio (u drugom pokušaju pogodio stativu).

Ako je nešto dobro to je da se ovaj poraz dogodio na pripremama i to na početku, ali će trener Marko Nikolić imati, sasvim sigurno, šta da poruči igračima.

PARTIZAN: Filip Kljajić, Miroslav Vulićević, Mohamed el Munir, Bojan Ostojić, Nemanja Miletić, Saša Marjanović, Uroš Damnjanović, Alen Stevanović, Leonardo, Đorđe Jovanović, Petar Đuričković (krezerve: Lazović, Đilas, Jevtović).

Partizan danas očekuje još jedan kontrolni susret protiv poljske Korone.