Juventusu dovoljno pet minuta za tri komada

Juventus ubjedljiv na gostovanju Empoliju. Šesta pobjeda u sedam mečeva Serije A.

Fudbaleri Juventusa slavili su rutnisku pobjedu na gostovanju kod Empolija u meču sedmog kola Serije A. Gost iz Torina pobijedio je 3:0.

Juventus je kontroilsao stvari na terenu, Empoli se branio, a kada je pukla odbrana tim Masimilijana Alegrija je ekspresno riješio pitanje pobjednika . Za samo pet minuta dali su tri gola.

Najprije je u 65. pogodio Argentinac Paulo Dibala.

...

Dva minuta kasnije njegov sunarodnik Gonzalo Iguain je duplirao vođstvo Juventusa.

...

Drugi gol na meču, a šest u sezoni, kojim se izjednačio na vrhu liste strijelaca sa Maurom Ikardijem, Iguain postiže u sedamdesetom minutu.

...

Miralem Pjanić na visokom nivou je odigrao i ovaj meč u dresu Juventusa. U 82. minutu je izašao iz igre.

Na drugoj strani Rade Krunić je igrao do 76. minuta, dok je Uroš Ćosić odigro cijeli meč u dresu Empolija.