Zvezdini omladinci pobednički kroz "Zemunelo"

Crveno-beli ubedljivi na terenu najvećeg rivala.

Partizan Crvena zvezda 1:3 omladinci Izvor: MN PRESS

Drugi put uzastopno omladinci Crvene zvezde pobedili su Partizan na njegovom terenu. Prošle sezone su od 0:3 stigli do 4:3 i pobede vredne titule, a ovaj put su slavili 3:1 (1:0) u 18. kolu.

Tim rezultatom izabranici Nikole Puače zadržali su bod prednosti u odnosu na drugoplsiranu Vojvodinu, ali bi Čukarički mogao da preuzme vrh jer ima utakmicu manje i dva boda manje od crveno-belih. Partizan je na petom mestu sa 10 bodova manje od najvećeg rivala.

Gosti su poveli u 12. minutu preko Njegoša Kupusovića, koji je potom u 55. asistirao Lazaru Velikiću za 2:0. Nadu crno-belima vratio je Lazar Pavlović pogotkom u 74. minutu, ali je samo minut kasnije precizan bio i Bogdan Jočić, čime je otklonio svaku dilemu.