Ronaldo je vidio Kejna: Gol sa pola terena! VIDEO

Autori mondo.ba Autori mondo.rs

Spektakularan pogodak najboljeg igrača Totenhema u posljednjem minutu meča protiv Juventusa.

Hari Kejn je spreman za novu sezonu!

Engleski centarfor odlučio je jedan od derbija pripremnog perioda, i to udarcem preko polovine terena!

U nadoknadi vremena utakmice protiv Juventusa, napadač Totenhema je pri rezultatu 2:2 "opalio" u blizini centra i savladao Vojćeha Ščensnog.

Pogledajte spektakularan hitac.

Konačan rezultat utakmice na Nacionalnom stadionu u Singapuru bio je 3:2 za Totenhem.

Londonski klub poveo je golom Erika Lamele u 30. minutu, tako što je Argentinac natrčao na loptu koju je prethodno odbranio Đanluiđi Bufon. Juve je potom izjednačio u 56, tačnim udarcem Gonzala Iguaina sa ivice kaznenog prostora, a "Stara dama" je zatim i preokrenula (2:1), hicem Kristijana Ronalda sa desetak metara udaljenosti, iz trka u 60. minutu.

Totenhem je pet minuta kasnije izjednačio golom Lukasa Moure na odlično dodavanje novajlije Tangija Ndombelea, a još jedan preokret je zaokružio Kejn - fantastičnim pogotkom za konačnih 3:2.