Loren Sančez je izgovorila "da" milijarderu Džefu Bezosu, ali izgleda kao da nije bila jedina mlada na vjenčanju...
Izvor: Instagram
Sestre Kardašijan naprave pometnju gdje god se pojave, što je bio slučaj i na vjenčanju Džefa Bezosa i Loren Sančez u Veneciji.
Danima unazad Italijani uživaju u pogledu na svjetske face koje su zbog vjenčanja okupirale njihov grad, ali na sam dan vjenčanja je vladala apsolutna pometnja. Čuveni venecijanski kanali su izgledali kao crveni tepih kojim plove Leonardo Dikaprio, Orlando Blum, milioneri, milijarderi i... sestre Kardašijan.
Među njima je ovog puta glavnu pometnju napravila Kajli Džener, koja je uprkos pravilu da se na vjenčanju ne nosi bijelo, obukla bijelu, korset haljinu, koja je istakla njene obline, ali i izazvala gnjev javnosti jer je "pokušavala da bude važnija od mlade".