Pogledajte fantastičan gol Argentine: Fatalna kontra i nezadovoljstvo Dešana - Žiru i Dembele krivci za lošu igru?

Vrhunski gol Argentinaza za 2:0, Di Marija lako savladao Lorisa.

Drugi gol Argentine protiv Francuske Izvor: Anadolia/Erçin Ertürk

Fantastična kontra Argentine i nevjerovatni potezi pred savršenu realizaciju Anhela Di Marije. Nakon presinga na svojoj polovini Argentinci osvojaju loptu, a Rodrigo De Paul lako pronalazi Mak Alistera koji savršeno spoljnom dodaje do Mesija. Lionel potom upućuje loptu do desnog beka Moline koji pronalazi pasom u prazan prostor sjajnom ofanzivca Brajtona Mak Alistera ovaj nakon pretrčanih nekoliko metara šalje loptu na drugi kraj šesnaesterca do Di Marije koji je lako savladao Lorisa.

Ovo je drugi gol na današnjoj utakmici, i na poluvrijeme Argentina ide sa prednošću od dva gola razlike (2:0). Selektor Francuske Dešan je vidno nezadovoljan igrom izabranika, a pet minuta pred pauzu iz igre je izvukao Žirua i Dembelea. Pratite nastavak utakmice uz MONDO.