Vratio se u Zvezdu i odmah krenuo da rešeta: Gol povratnika i pobjeda bez pola tima!

Crvena zvezda je završila prvi dio priprema, a tek se čeka priključenje nosilaca tima.

Luka Ilić gol za Crvenu zvezdu  Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je krenula sa pripremama i u Užicu na stadionu "Radomir Antić" savladala je Mladost iz Lučana 1:0 (0:0). Nakon 45 minuta bez golova jedini pogodak na meču dao je povratnik u crveno-bijeli dres Luka Ilić.

Utakmica je bila zatvorena za javnost, a crveno-bijeli su igrali u prilično nekompletnom sastavu. Nije bilo Uroša Spajića, Nemanje Stojića i Srđana Mijailovića koji su bili na Evropskom prvenstvu sa Srbijom, ali ni Šerifa Endijajea, Kingsa Kangve, Nasera Đige, Im Bom Hvanga...

Za Crvenu zvezdu su ovaj meč počeli Guteša, Mimović, Đurić, Leković, Radojević, Dalsio, Ilić, Jovanović, Šljivić, Katai i Sremčević. U drugom poluvremenu su igrali Gordić, Nikolić, Milosavljević, Anan, Knežević, Maksimović, Vasilić i Ranković.

Crvena zvezda je završila prvi dio priprema na Zlatiboru i ekipa se sada vraća u Beograd. Nakon toga se tim seli u Rusiju gdje će igrati na turniru u Sankt Peterburgu sa Zenitom, Sočijem i Tigresom iz Argentine.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!