U Lučanima dva penala, gol i isključenje!

Fudbaleri Mladosti i Radničkog "otvorili" prolećni deo sezone. Dva penala, jedan gol i isključenje trenera Nenada Milovanovića zbog konstantne svađe sa Vladimirom Volkovim!?

Superliga Srbije Mladost – Radnički Niš 1:0 Izvor: MN PRESS

Odličan početak proleća za Lučance koji idu na četvrto mesto!

Posle ne tako zanimljivog prvog dela igre, nešto boljeg nastavka u kom su obe ekipe "ulazile" u šanse, videli smo vrlo zanimljivih poslednjih petnaest minuta, a u njima: dva penala, isključenje i samo jedan gol!

Taj jedan gol završio je u mreži gostiju kada je Milan Bojović u 79. minutu bio precizan sa penala, što je bilo dovoljno za pobedu: Mladost - Radnički 1:0 (0:0).

Jedanaesterac za domaće došao je nakon kontakta Perendije i Jovanovića, odmah po ulasku brzog fudbalera u šesnaesterac, a Bojović je preuzeo odgovornost, šutirao po sredini gola i bio precizan na radost malobrojnih navijača na stadionu u Lučanima.

Samo dva minuta kasnije, slična situacija na drugoj strani terena...

Stojanović je pokušao da centrira, lopta je pogodila Oditu u ruku – za novi penal!

Šutirao je Lazar Arsić, identično kao Bojović, ali je Krznarić pročitao njegovu nameru i spasao svoj tim.

Ekipa Mladosti je meč završila bez trenera pošto je Nenad Milovanović isključen zbog konstantnih rasprava sa levim bekom gostiju Vladimirom Volkovom, pa je najzanimljiviji deo meča posmatrao sa tribina.

I mogao je da bude zadovoljan izdanjem svog tima koji je upisao 11. pobedu u Superligi...