Jaramaz uzalud spašavao Partizan u Hrvatskoj: Pogledajte trojku za produžetak na sekund do kraja! (VIDEO)

Sjajan pogodak koji na kraju nije pokrenuo crno-bijele do velikog preokreta.

ognjen-jaramaz-trojka-produzetak-partizan-zadar-94-96-poraz-aba-liga-video Izvor: Twitter/ABA liga j.t.d.

Uspio je Ognjen Jaramaz da bude junak Partizana, ali samo na kratko!

Košarkaš crno-bijelih je sjajnom trojkom odveo svoj tim u produžetak na meču protiv Zadra, ali je Partizan u Hrvatskoj ipak zabilježio poraz!

Partizan nikako da se konsoliduje u ABA ligi, a tako nije bilo ni ove subote u Zadru. Crno-bijeli su izgubili 96:94 poslije 45 minuta igre, a upravo za tih dodatnih pet minuta se izborio Ognjen Jaramaz.

On je bio taj koji je pogodio trojku za izjednačenje na samo sekund prije kraja četvrte četvrtine. Njegov pogodak je donio rezultat 83.83 i veliko slavlje crno-bijelih. Ipak, ono nije potrajalo.

U produžetku su gosti iz Beograda pravili neshvatljive greške koje su ih koštale novog poraza, tako ne uspijevši da savladaju do sada drugi najslabiji tim ABA lige ove sezone!