Medvedev vikao - reci mu na mikrofon da je idiot! Rus izgubio set od Nadala, pa podivljao: Nemate mozga! (VIDEO)

Publika nije prestajala da ga ometa, a kada je izgubio set potpuno je pobjesnio!

Danil-Medvedev-se-svadja-u-finalu-Australijan-open Izvor: Twitter/Eurosport/Screenshot

Danil Medvedev je išao ka sigurnoj pobjedi u finalu Australijan opena, a onda je poslije jednog jako lošeg poteza i promašaja pri rezultatu 4:4 u gemovima u trećem setu potpuno je pao!

Publika je odmah krenula da mu zviždi tokom tog poena, a kada je izgubio taj set potpuno je poludio! On je poslije svog promašaja ironično aplaudirao publici, a na kraju seta se okrenuo ka sudiji.

Pogledajte aplauz publici:

Rus je bio jako ljut zbog takvog ponašanja, pa se okrenuo ka sudiji i prokomentarisao ovako neprikladno ponašanje:

"Oni su idioti, nemaju mozga, mozak im je prazan. Vjerovatno im je jako loše u životu", rekao je on, ali nije tu stao.

On je zamolio sudiju da javno prozove one koji ga ometaju kada servira.

"Mogu li da te zamolim za uslugu? Hoćeš preko mikrofona da kažeš da je svako ko viče tokom servisa idiot?", pitao je sudija Medvedev.