• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Vilson" uz Krajinovića

Mladog srpskog tenisera, Filipa Krajinovića (17 godina, 407. na ATP listi), ubuduće će reketima i drugom opremom snabdijevati proizvođač "Vilson".

"Večernje novosti" prenose da je Krajinović potpisao višegodišnji ugovor čiji detalji nisu saopšteni.

"Filip je talentovan igrač i ponosni smo što je u 'Vilsonovom' timu. On brzo napreduje na svjetskoj rang-listi i predviđamo da će narednih godina biti ozbiljan protivnik teniserima na ATP turu", navodi se u saopštenju Renea Valona, jednog od menadžera kompanije.

Krajinović je od početka 2009. godine napredovao za čak 494 pozicije na ATP listi, a za njegov razvoj zaduženi su stručnjaci u čuvenoj akademiji Nika Bolitijerija na Floridi.

"Kompanija 'Vilson' ima dugu tradiciju. Zadovoljan sam što sam u timu koji je sarađivao sa asovima kakvi su Pit Sampras i Rodžer Federer", rekao je Krajinović.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC