Pobjeda Krupe u Makedoniji...

...nad Pobedom iz Prilepa (3:0).

Fudbaleri Krupe ostvarili su pobjedu u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Makedoniji.

POVEZANE VIJESTI

Izabranici Slobodana Starčevića su u srijedu u Ohridu savladali domaćeg prvoligaša Pobedu iz Prilepa sa ubjedljivih 3:0 (2:0), prenio je klupski sajt.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Ohridu pred 100 gledalaca, a pogotke za šampiona Republike Srpske i premijerligaša Bosne i Hercegovine postigli su Zoran Milutinović u 12, Ozren Perić u 43. i Elvir Koljić u 80. minutu.

Kod rezultata 2:0 za Krupu, Makedonci su promašili jedanaesterac, tačnije istakao se mladi golman Stefan Pupovac i odbranio udarac sa 11 metara.

Prije polaska u Ohrid, tim iz banjalučkog predrgađa savladao je prvoligaša Republike Srpske Rudar Prijedor rezultatom 4:0, a naredni kontrolni meč odigraće u nedelju, 5. februara u 15 časova protiv makedonskog prvoligaša Škupi iz Skopja.

U prvom poluvremenu za Krupu su nastupili: Kutić, Maksimović, Vukotić, Aleksić, Čomor, Redžić, Milutinović, Šamara, Gvozdenović (Ninković), Mrđa, Perić.

U nastavku su ušli: Pupovac, Jašarević, Vukotić (Guskić), Kartal, Vuković, Savić (Ninković), Vidović, Ljubenović, Milanović, Mirković, Koljić.