Ronaldo odmarao, Real "prodisao"

"Kraljevski klub" bez svog najboljeg igrača odigrao meč bez stresa na gostovanju Eibaru.

Posle dve nedelje mučenja, Real Madrid odigrao je meč lišen tenzije i rutinski osvojio nova tri boda.

Ekipa Zinedina Zidana slavila je na gostovanju Eibaru i vratila se na prvo mesto, jer sada ima dva boda više od Barselone. Kristijano Ronaldo nije igrao zbog povrede.

EIBAR - REAL MADRID 1:4 (0:3)

Već posle prvih 30 minuta fudbala bilo je jasno ko će pobediti, jer su Karim Benzema sa dva i Džejms Rodrigez jednim golom otklonili neizvesnost i postavili rezultat 0:3.

U nastavku su oba tima postigla po gol - Real (Marko Asensio u 60. minutu) i Eibar (Ruben Penja u 72).