Bajern "petardom" najavio Juventus

Bajern je ubjedljivo savladao Verder 5:0 pred revanš Lige šampiona protiv Juventusa.

Bajern je ubjedljivo savladao Verder  5:0 pred revanš Lige šampiona protiv Juventusa i poslao jasnu poruku klubu iz Torina šta ga očekuje u revanšu nakon 2:2 iz prvog meča.

Domaćin je poveo već u devetom minutu. Asistent Koman strijelac Tijago Alkantara, kome je to prvijenac ove sezone.

Lider Bundeslige je vođstvo duplirao nakon pola sata igre. Ponovo je asistent Koman, a strijelac Tomas Miler, kome je to 18. gol u Bundesligi ove sezone.

Miler je novi pogodak postigao u 65. minutu. Iskoristio je jednu odbijenu loptu u šesnaestercu i poslao je iza nemoćnog golmana gostiju.

Twitter Embed Code

Nakon drugog gola bilo je vrijeme da izađe i odmori, a umjesto njega je ušap prvi strijelac Bundeslige Robert Levandovski. Samo osam minuta kasnije Poljak koristi poklon loptu Verdera i postiže četvrti gol za Bajern. Konačnih 5:0 postavio je Alkantara u finišu meča.

Miloš Veljković, koji je u Verder stigao na pozajmicu iz Totenhema je počeo meč, ali je zamijenjen početkom drugog poluvremena.