Predrag Rajković i njegova supruga Ana proslavili su prvi rođenan sina.
Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković vratio se prije svoje ekipe iz Lisabona gdje su spektakularno pobjedili Portugal i obezbjedili sebi mjesto u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru, kako bi proslavio prvi rođendan sina Tadije.
Proslava je organizovana u jednom beogradskom restoranu, a gostima je pjevala i Ana Bekuta.
Njegova supruga Ana na svom Instagramu podjelila je nekoliko video snimaka na kojima se može vidjeti atmosfera sa slavlja, a u jednom trenutku snimljeno je kako Rajković daje Bekuti 50 evra.
"Kad imam ja dajem, kad nemam ja prosim...", orilo se lokalom u kom su Rajkovići slavili, dok je Predrag davao bakšiš pevačici.
Jedan od gostiju koji je izazvao najveću pažnju bio je fudbaler Aleksandar Mitrović.
Bekuta pjevala na slavlju srpskog reprezentativca: Rajkovići proslavili rođendan sina (FOTO)
Možda će vas zanimati
Tagovi
Komentari
0
Komentar je uspješno poslat.
Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.
Slanje komentara nije uspjelo.
Nevalidna CAPTCHA
Čitaoci reporteri
Dojavite nam vijest
Poruka uspješno poslata
Hvala što ste poslali vijest.
NAJNOVIJE
Automobili
| Pre 8 h
Hibridi prestigli dizelaše: U kojim zemljama se sve više kupuju električ...
Tilandsija
| Pre 9 h
Ova biljka raste bez saksije i zemlje, a uspijeva uvijek i svuda: Cvijet...
Kućni ljubimci
| Pre 11 h