"Petarda" Partizana pred evropsko gostovanje: Het-trik Rikarda je poruka Česima - Kolubara oduvana za pola sata!

Fudbaleri Partizana bez problema su savladali Kolubaru u 10. kolu Superlige Srbije i najavili dobru formu pred gostovanje u Konferencijskoj ligi.

Kolubara - Partizan 1:5 Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana nisu uspjeli da savladaju Crvenu zvezdu u srijedu, u 168. "vječitom" derbiju, pošto ih je remi 1:1 u Humskoj ostavio na identičnih sedam bodova zaostatka za liderom šampionata.

Ipak, u 10. kolu Superlige Srbije se vratio pobjedama u domaćoj ligi, deklasiravši Kolubaru rezultatom 1:5 (1:4)

Bez ikakvih problema je Partizan osvojio tri boda i stigao do četvrte pobede u Superligi ove sezone. Kolubara jeste u osmom minutu postigla gol kojim je izjednačila rezultat, ali od tada je bilo jasno da ipak neće imati snage za bilo kakvo iznenađenje.

Već poslije pola sata igre je bilo 3:1 za crno-bijele, a u narednih 20-ak minuta su stigla još dva pogotka ekipe Gordana Petrića. Odlična partija za Partizan pred gostovanje Slovackom u Češkoj narednog četvrtka u okviru Konferencijske lige.

Golove za Partizan postigli su Rikardo (tri), Natho i Menig po jedan.