Veliki preokret u Doboju: Sloga od 0:2 do 3:2 u četvrtom minutu nadoknade! (VIDEO)

Odlična utakmica na dobojskim "Lukama", Sloga je uspjela da nadoknadi dva gola minusa protiv GOŠK-a i stigla do pobjede u sudijskoj nadoknadi.

Sloga Doboj - GOŠK Premijer liga BiH 9. kolo  Izvor: Facebook/Sloga Doboj

Sjajna utakmica na dobojskim "Lukama"!

Gabeljani su u nedjeljnom meču devetog kola bili na korak da zabilježe treći vezani, a ukupno četvrti trijumf u Premijer ligi Bosne i Hercegovine i to na teškom gostovanju u Doboju. Ali, Dobojlije se nisu predale ni poslije 0:2, uspjele su najprije da smanje u 71. a potom i izjednače u 88. minutu, da bi potom stigle do velika tri boda duboko u sudijskoj nadoknadi.

SLOGA - GOŠK 3:2 (0:0)

Nakon prvog poluvremena u kojem su mreže mirovale, gosti su za samo dva minuta stekli dvostruku prednost.

Najprije je dobojsku mrežu pogodio Gabrijel Čoko u 52. minutu na asistenciju Vasilija Radenovića, da bi samo minut kasnije GOŠK udvostručio prednost golom Esmira Hasukića, koji je odličnim udarcem sa oko 25 metara savladao golmana Nemanju Šćekića.

Izabranici Vlade Jagodića uprkos dvostrukom zaostatku, nisu gubili nadu i već u 71. minutu su uspjeli da smanje rezultat pogotkom Srđana Grabeža. U samom finišu Dobojlije su pogotkom Tonija Jovića stigle do izjednačenja, a za potpuni preokret i veliko slavlje u četvrtom minutu nadoknade pobrinuo se Milan Milanović.

Sloga - GOŠK 3:2
Izvor: TV Arena sport