Vlahović bijesan napustio teren uz psovke: Sudija odsvirao kraj, Dušan totalno izgubio živce! (VIDEO)

Na koga je Vlahović bio ljut, još uvijek nije jasno. A imao je i zašto da bude bijesan...

Dusan Vlahovic bijesan poslije meca sa Empolijem Izvor: Arena /Printscreen

Au, kako je bijesan Dušan Vlahović! Srpski napadač je nastavio seriju golova u dresu Juventusa pošto je pogodio i u meču sa Empolijem i to u 51. minutu meča poslije kornera. Ipak nije to bilo dovoljno da "stara dama" dođe do pobjede pošto je pogotkom u 70. minutu mladi Tomaso Baldanci donio izjednačenje 1:1.

Na kraju meča vidjeli smo jako, jako bijesnog Dušana Vlahovića! Kada je poslije skoro 95 minuta igre sudija Marineli označio kraj kamera je u krupnom kadru uhvatila srpskog napadača koji je bio vidno ljut.

Dobacivao je ka centru terena, nejasno da li ka sudiji ili nekom drugom. Jasno je da su riječi bile na srpskom i da nisu bile nimalo lijepe. Vidite i sami kako je to izgledalo:

Skoro cijeli meč Juventus je odigrao sa igračem manje pošto je Arkadijuš Milik napravio glupost u 18. minutu kada je prvo jako loše primio loptu, a onda je uspio da napravi nesmotren start i da bude istjeran sa terena. Bez njega i sa desetoricom "stara dama" je protiv tima koji je u zoni ispadanja uzela samo bod.

Iako je Juventus i dalje prvi sa 53 boda drugoplasirani Inter ima dva boda manje, ali i dvije utakmice manje, a i Milan sa osam bodova minusa može da pobjedom u ovom kolu minus svede na pet. U narednom kolu vidjećemo borbu za titulu pošto će u Milanu igrati Juventus i Inter. Pogledajte opet kako je Vlahović izašao sa terena: