Zvezda se revanširala Sremu

Kombinovani sastav Crvene zvezde savladao je Srem sa 3:0, u prijateljskoj utakmici koja je u sredu odigrana na pomoćnom terenu "Marakane".

Zvezda se revanširala Sremu Izvor: MONDO

Crveno-beli, koji ove sezone slabo igraju u prvenstvu, uspeli su da zabeleže ubedljiv trijumf i revanširaju se tako Sremu za poraz u pripremnom periodu.

Još važnije je to što je trener Čedomir Janevski imao priliku da se uveri u mogućnosti novih igrača, pre svih Brazilca Klea, koji je debitovao na ovom meču, ali i Ibrahima Somea, koji je postigao gol.

Iako Kleo nije uspeo da se upiše u strelce, ostavio je poboljan utisak, jer se odlično kretao, ali i asistirao, pre svega u prvom poluvremenu.

Na drugoj strani, Srem je delovao organizovanije, njihovi napadi bili su tečniji, dolazili su i do povoljnih šansi, ali im je realizacija bila loša.

Strelci za crveno-bele bili su Jaković u 40. minutu, Some u 68. i Trajković 14 minuta pre završetka meča.

Zanimljivo je da su igrači crveno-belih pauzu na poluvremenu meča, ali i neko vreme nakon pobede u prijateljskom duelu protiv Srema proveli u trčanju oko terena.