Ovo je cena "krvavog" boda Liverpula

Martin Škrtel okačio je na svoj Instagram profil fotografiju kopči na glavi, kojima ga je "častio" napadač Arsenala Olivije Žiru.

Liverpul je u nedelju uveče osvojio zasluženi i krvlju Martina Škrtela plaćeni bod protiv Arsenala. Simbolično, Slovak je odlučio pitanje pobednika, golom za konačnih 2:2.

Gosti su na Enfildu vodili do nadoknade vremena, pre koje je arbitar Majkl Oliver pokazao pomoćniku da produži utakmicu za čak devet minuta. Razlog je bio svima jasan, pa se ni gosti nisu previše bunili.

Napadač "tobdžija" Olivije Žiru nagazio je tokom drugog poluvremena na glavu Slovaka i ostavio ga na zemlji, sa velikom "otvorenom" ranom, koja je brzo ušivena.

Škrtel je u nadoknadi pogodio posle kornera i uspostavio zasluženu ravnotežnu na semaforu. Domaćin je napadao, promašivao i bio nagrađen.

Posle utakmice, Slovak je na Instagram profil "okačio" fotografiju glave odmah posle duela sa Žiruom. Ne baš prijatna slika.