"Kamena" odbrana Malage, Real bez sreće!

Samo nekoliko dana Real Madrid je bio ispred Barselone na tabeli, a novo razočaranje pružili su na "Santijago Bernabeu" protiv Malage. Bez golova!

Jedina ekipa Primere koja još nije postigla gol – danas ga nije ni primila!

Real Madrid i Malaga odigrali su remi bez golova na "Santjago Bernabeu", iako su domaći opsedali gol Karlosa Kamenog u poslednjih 15 minuta igre, pošto su imali igrača više.

Ni fudbaler manje nije omeo Malagu u nameri u kojoj su ušli u ovaj meč, a to je da se kući vrate neporaženi.

Real je sa dosta problema ušao u ovu utakmicu, pošto nisu nastupili standardni štoperi Ramos – Pepe, a nije bilo ni Gereta Bejla. Samo jednu promenu u toku meča napravio je Rafael Benitez, pošto je izveo povređenog Hesea, a Realova klupa dugo nije bila tanja, posebno u ofanzivnom delu, pa iako su Madriđanima bile preko potrebne promene, nije ih bilo na klupi.

Madriđani su igrali eksplozivno kao i u svakoj utakmici, ali je Karlos Kameni upisao čak deset odbrana. Najbolju šansu imao je Isko u 78. minutu, ali se čini da lopta ipak nije prešla gol-liniju.

Šansa se desila svega nekoliko sekundi po crvenom kartonu koji je dobio Nordin Amrabat, zbog udaranja Marsela u lice, ali se nije mnogo toga promenilo u pristupu gostiju, pošto je isključen napadač.

Ovu utakmicu će pamtiti Kristijano Ronaldo koji je i u ovom meču ponovo bio "na gol" od svog 500. gola u karijeri, koji "juri" poslednja dva kola.

Barselona je ranije danas savladala Las Palmas 2:1 golovima Luisa Suareza, ali je meč ipak obeležila povreda Lionela Mesija.