Široki i Željo “miroljubivo” na Pecari (FOTO)

Premijerligaši BIH na Pecari odigrali prijateljski meč koji je završen bez pobjednika.

Fudbaleri Širokog Brijega i Željezničara odigrali su 1:1 u prijateljskoj utakmici na stadionu Pecara.

Meč je počeo prilikama za domaće, prvo je Jvoić šutirao preko gola, potom pokušaj Franjića brani Erić.

Praktično čitavo prvo poluvrijeme dominirao je Široki Brijeg, koji je propustio još nekoliko šansi, u strijelce su se mogli upisati Bagarić, Franjić, pa ponovo Bagarić, da bi seriju promašaja u prvih 45 minuta završio Stanić minut prije odlaska na odmor.

Željo se probudio u drugom poluvremenu, pa smo vidjeli pokušaje Zeca i Veselinovića, da bi ovaj drugi u 66. Minutu asistirao za Ramovića koji dovodi Sarajlije u vođstvo.

Široki Brijeg je izjednačio  u 83. minutu. Marić je ubacio s lijeve strane strane, a Vukoja ubacio loptu u mrežu.

ŽELJEZNIČAR( prvo poluvrijeme) : Erić – Stevanović, Sipović, Osmanković, Stanić – A. Zec, Sadiković, Bojo, Mujezinović – Zajmović, Krpić.

Željezničar (drugo poluvrijeme): Kjosevski – Stevanović (A. Šehić od 70.), Sadiković, Osmanković, Pavić – Hajdarević, Alispahić – Mujezinović (Dacić od 70.), Ramović, Veselinović – E. Zec.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Kvesić, Matić, Ćorić, Franjić, Babić, Jović, Stanić, Kovačić, Bagarić, Enin. Još su igrali: Vukoja, Jurilj, Barišić, Marušić, Hrkać, Cipetić.