Frka na meču Mege i Budućnosti: Amerikanac udario srpskog talenta u grudi! (VIDEO)

Detalj iz prve četvrtine meča...

mega-buducnost-podgorica-vili-rid-udarac-u-grudi-filip-petrusev-frka-video Izvor: TV Arenasport screenshot

Utakmica Mege i Budućnosti u okviru novog kola ABA lige donijela je mnogo uzbuđenja na parketu, a Beograđani su Podgoričanima nanijeli prvi poraz ove sezone!

Ipak vidjeli smo i jedan vrlo nesportski potez, kada je košarkaš Budućnosti udario Filipa Petruševa u grudi.

Sve se odigralo sredinom prve četvrtine, a Amerikanac Vili Rid je udario talentovanog košarkaša Mege!

Mega je imala napad koji je iskoristila kada je upravo Petrušev zakucao bez mnogo problema, a onda se sve iznenada izdešavalo.

Petrušev je trčao nazad u odbranu i tom prilikom se malo sudario sa Amerikancem, a ovaj je odmah brzo reagovao - udarac zbog kojeg je Petrušev završio na parketu!

Mega je na tom meču na kraju slavila 78:72, a Vili Rid je bio isključen, pa je na terenu samo proveo pet minuta do izliva bijesa sredinom prve četvrtine...