Skandal na Aus Openu - Kirjos napao Srpkinju: Durio se na Marijanu i vikao - "Uništava igru, vi to ne razumete!"

Australijski teniser ponovo podiže prašinu!

nik-kirjos-marijana-veljovic-lepa-sudija-srpkinja-australijan-open-rasprava-video Izvor: Eurosport/Printscreen

Nik Kirjos obožava da kritikuje Novaka Đokovića, a posle srpskog tenisera, sada se prebacio i na kritikovanje sudije.

Australijanac je ovoga puta rešio da kritikuje Marijanu Veljović!

Kirjos je u meču 2. kola Australijan opena protiv Iga Umbera izgubio prvi set i bio je vrlo nervozan zbog toga, a u drugom je na rezultatu 5:4 servirao za set.

Tada se jednom prilikom kada je odservirao as za set loptu čula mašina koja je signalizirala da je loptica dirala vrh mreže, na šta je Veljovićeva morala da reaguje i kaže da je to bio "nec".

To je naravno iznerviralo Kirjosa koji je to iskoristio da započne raspravu sa Srpkinjom i kaže joj da ugasi spravu koja signalizira kada je bio nec, a kada nije, smatrajući da ta mašina nije ispravna.

"Ugasite mašinu, samo je ugasite. Desilo se i na njegov servis kad je loptica prošla ovoliko od mreže, sada i na moj servis. Uništava igru, zar to ne razumete? Ne razumete to", pričao je Kirjos dok ga je Veljovićeva uglavnom "kulirala":

"Da, znam", samo je jednom odgovorila Srpkinja, dok je slušala Kirjosov "monolog".

"Kako mislite, znate? Uništava igru. Kako to razumete? Desilo se i u prvom setu, rekao sam vam da ugasite. Jeste li ugasili?", odmahivao je Kirjos glavom.

Čak je i posle osvojenog ponovljenog poena nastavio da odmahuje glavom u pravcu lepe Marijane, a potom je i osvojio drugi set i stigao do izjednačenja.