ODBOJKA: Zvezda jaka za Partizan

Crvena zvezda opravdala je ulogu favorita u "vječitom derbiju", u 3. kolu odbojkaške Mini lige za prvaka.

ODBOJKA: Zvezda jaka za Partizan Izvor: MONDO

Partizan – Crvena zvezda 1:3 (17:25, 25:17, 20:25, 23:25).

Formalni gost u Šumicama odigrao je sjajno prvi set i lako ga riješio u svoju korist. Međutim, crno-bijeli su odmah uzvratili istom mjerom, a preokret je donio ulazak u igru Aleksandra Mitrovića.

Tim Željka Bulatovića ponovo je stekao prednost osvajanjem trećeg seta, a izabranici Milana Žarkovića imali su priliku da opet izjednače. U četvrtom setu vodili su 16:13, ali su brzo izgubili prednost.

Ušlo se u neizvjesnu završnicu. Kod 23:23 pogrešio je Đorđević, a onda je Terzić odservirao as za konačnih 23:25.

Crveno-bijeli su zaposjeli prvo mjesto na tabeli, ali sa utakmicom više od kragujevačkog Radničkog, koji u petak dočekuje Vojvodinu.