Tadić ima prednost, Liverpul izgubio

U prvom meču polufinala Liga kupa Engleske (EFL Cup) Sautempton pobedio kod kuće Liverpul 1:0. Revanš za dve nedelje na Enfildu.

Liverpul je počeo da štuca...

Jirgen Klop je protiv Plimuta u FA kupu izveo rezerviste i zbog toga će morati da odigra još jedan meč protiv četvrtoligaša, u gostima. U Liga kupu stigao je do polufinala i izgubio, ali u ovom takmičenju igra se i revanš, i to za dve nedelje na Enfildu.

Sautempton - Liverpul 1:0 (1:0)!

Gol odluke, za ekipu u kojoj nastupa i najbolji igrač Srbije za 2016 - Dušan Tadić (igrao od prvog minuta), postigao je Nejtan Ridmond u 20. minutu.

Domaćin je vrlo lepo izigrao odbranu "crvenih", Rodrigez je uputio pravovremeni pas za Ridmonda, koji je izbegao ofsajd zamku i nije mu bilo teško da zatrese mrežu.

U prvom polufinalu, odigranom u utorak uveče, Mančester junajted je sa 2:0 pobedio Hal.