Zvezda se muči u napadu, a on trese mreže! Norvežanin dao tri gola za 38 minuta, ali "Marakanu" stiže tek u januaru!

Fudbaler Moldea i budući špic crveno-bijelih rutinski postiže golove u Norveškoj, dok se Stankovićev tim muči sa napadačima.

ohi omoidžuanfo postiže golove za molde Izvor: Profimedia/MN Press

Muči se Crvena zvezda ove sezone sa igrom u napadu i to je jasno vidljivo.

Na četiri utakmice u Superligi su dali ukupno pet golova, a jedino pravo golgetersko raspoloženje su pokazali protiv Kairata (5:0).

Dok se crveno-bijeli napadači muče da pronađu pravu formu pred nastavak kvalifikacija za Ligu šampiona, novo pojačanje trese mreže, ali u Norveškoj.

U pobjedi Moldea nad Haugesundom (5:4) je Ohi Omoidžuanfo postigao tri gola za 38 minuta. Prvi je dao u 11, drugi u 15, a treći u 49. minutu i tako stigao do brojke od čak 18 pogodaka u dosadašnjem toku domaćeg šampionata.

Podaci koji govore da bi i te kako bio od pomoći Dejanu Stankoviću, ali je problem što će crveno-bijeli morati da čekaju do januara da ga vide na djelu.

Naime, njegov transfer na "Marakanu" je dogovoren, ali tek od starta 2022. godine. Molde nije prihvatio ponude za obeštećenje, pa Ohi kao slobodan igrač stiže za nekoliko mjeseci.

Stanković i njegov stručni štab već imaju problem pred revanš sa Šerifom u kvalifikacijama za elitno takmičenje, pošto se Lois Dioni muči sa povredom...