Direktor Zvezde "grmio" poslije Radnika, sad ne kritikuje: Ušli smo dobro, jedan detalj je promijenio sve!

Sportski direktor Mitar Mrkela ovoga puta bez kritika.

crvena zvezda mitjiland mitar mrkela Izvor: MN PRESS

Bio je bijesan sportski direktor crveno-belih Mitar Mrkela poslije poraza Crvene zvezde u Surdulici (1:2), kazao je da nisu igrali fudbal nego "lupali loptu", dok je znatno blaži bio nakon lošeg rezultata protiv Mitjilanda.

Zvezda je doživjela prvi poraz u grupnoj fazi Lige Evrope pošto je vicešampion Danske odnIo čitav plijen. Iskoristili su to što su 80 minuta imali igrača više, poslije isključenja Degeneka, a o nervozi domaćih najbolje govori i to da su susret završili sa devetoricom zbog crvenog kartona Marka Gobeljića u finišu meča.

"Utakmicu je odredio crveni karton. Ušli smo u meč dobro. Tih desetak minuta odigrali smo kako je bilo zamišljeno. Isključenje Degeneka je promijenilo sve", kazao je Mitar Mrkela za "Sportski žurnal" i dodao:

"Igrali smo kako smo morali, a ne kako je meč bio pripremljen".

Sportski direktor ovoga puta nije imao previše zamjerki na nastup igrača Zvezde.

"Momci su odradili posao koliko su mogli dobro. Trudili su se, borili. Nismo zadovoljni rezultatom. Da je ostalo sve onako kako je bilo na početku ostvarili bismo povoljan rezultat", zaključio je Mrkela.

Poslije utakmice nismo čuli utiske Dejana Stankovića, koga je na konferenciji za medije zamijenio Nebojša Milošević, a tek je kasnije postalo poznato zbog čega. Trener crveno-bijelih se posle meča zaputio u bolnicu pošto je kondicionog trenera Panonćinija neko pogodio u glavu, a utvrđeno je da mu je naprsla lobanja.