Kung fu udarci, pesnice, totalni haos u gradskom derbiju: Sve je zakuvao jedan potez u 98. minutu! (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Samo je nekoliko sekundi nedostajalo da se meč završi potpuno normalno, a onda...

Tuča u Brazilu na utakmici Koritiba Atletiko Parananse Izvor: Youtube/ Podcast Sul

Vrela je fudbalska krv u Južnoj Americi i vrlo često strast izmakne kontroli, a upravo to se desilo na meču Atletiko Paranansea i Koritibe gdje je odjednom izbio haos i totalna tuča svih na terenu!

Nakon dva brza pogotka i rezultata 1:1 u 25. minutu meča u susretu gradskih rivala krenule su varnice, a nakon brojnih sukoba sudija je drugo poluvrijeme produžio osam minuta. Na isteku osmog minuta nadoknade vremena policija je morala da utrči na teren!

Igrač Koritibe udario je rivala, a onda su saigrači i Atletiko Paranansea krenuli u napadu! Napali su ga, jedan ga je udario i šakom u lice. Sudijama je meč iskliznuo iz ruke, ali kada je Pedrinjo sa leđa udario Alefa Mangu i to pravim kung fu udarcem nogom, policija je definitivno morala da interveniše. Pogledajte:

Pedrinjo je bježao od besnih igrača Koritibe koji su htjeli da ga pretuku, a onda je uletio pravo kod policajaca koji su ga na kraju odbranili. Na kraju se meč ipak završio, a nakon svega glavni sudija meča je sve šokirao kada nikome nije dao crveni karton! On je pozvao kapitene, razgovarao sa njima i kad se sve smirilo odigralo se još nekoliko sekundi meča i utakmica je završena. Pogledajte nemile scene na meču: