• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Vilanova predvodi Barsu protiv PSŽ-a

Iz Barselone saopšteno da će prvi trener Tito Vilanova predvoditi ekipu na „Parku prinčeva“ u četvrtfinalu Lige šampiona.

Barselonu će u utakmici četvrtfinala Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena voditi Tito Vilanova, koji se u utorak vratio iz Njujorka gdje je bio na dvomjesečnim terapijama nakon ostranjivanja tumora pljuvačnih žlijezda.

"U planu je da trener Vilanova putuje u Pariz", saopšteno je na zvaničnom sajtu katalonskog kluba.

U odsustvu Vilanove, katalonski klub do sada je vodio pomoćni trener Đordi Roura.

Kako je saopštio španski klub, u Pariz će putovati i igrač sredine trenera Ćavi Ernandez, kao i defanzivac Đordi Alba, koji su se oporavili od povreda.

Prva utakmica četvrtfinala Lige šampiona između PSŽ-a i Barselone igra se u Parizu u utorak 2. aprila.

Iz Evropske fudbalske federacije (UEFA) su saopštili da će prvadu na ovom meču dijeliti Volfgang Štark iz Njemačke.

(Tanjug/MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC