Uf, kako rešeta srpski "ženski Mesi"

Srpska reprezentativka Jelena Čanković donijela pobjedu Barseloni u derbiju protiv Atletiko Madrida (2:1).

Uf, kako rešeta srpski "ženski Mesi" Izvor: MONDO

Fudbalerka Jelena Čanković odlično se snašla u Barseloni, u koju je ljetos prešla iz subotičkog Spartaka.

Talentovana djevojka iz Batajnice pomogla je katalonskom klubu da ostvari pobjedu u derbiju prve ženske lige protiv Atletika iz Madrida.

Ona je u 41. minutu meča postigla drugi pogodak za ekipu sa Nou Kampa, a rivalke su u 64. pogotkom ublažile poraz preko Piske sa bijele tačke.

Mrežu Madriđanki "načela" je Sonja u 31. minutu, a onda je deset minuta kasnije Jelena, poslije maestralnog driblinga, ponovo matirala golmana Aletika.

Pogledajte šta radi srpski "ženski Mesi", ili možda srpski "ženski Ronaldinjo", budući da je Jelena izjavila da viši voli igru Brazilca nego Argentinca.