Atletiko prekinuo seriju remija...

Pobedom!

Fudbaleri Atletiko Madrida prekinuli su niz od tri uzastopna remija.

U meču 28. kola Primere na svom stadionu savladali su Hetafe 2:0 i prišli trećeplasiranoj Valensiji na bod manje. "Slepi miševi" u petak uveče bili su ubedljivi u gostima protiv Elčea.

Da će tri boda ostati na Visente Kalderonu najavio je Fernando Tores pogotkom već u 3. minutu. "El Ninjo" je od povratka u Atletiko postigao četiri gola, a čak tri u prvih pet minuta utakmice!

Čitav posao već do odlaska na odmor završio je Tijago, pogotkom u 44. minutu. Rezultat se do kraja nije menjao...

Hetafe je upisao drugi uzastopni poraz posle osam utakmica po sistemu pobeda-poraz, a u odnosu na rezultate ostalih utakmica mogao bi da padne sa 13. pozicije mnogo bliže zoni ispadanja nego što je trenutno.