Pogba, zašto si je dirao!?

Francuz sprečio Nemanju Matića da postigne pogodak i, verovatno, donese pobedu Mančester junajtedu.

U 2018. godinu, fudbaleri Mančester junajteda ulaze kao treći na tabeli Premijer lige.

Imala je ekipa Žozea Murinja dobru priliku da se vrati na drugo mesto, koje je par sati ranije preuzeo Čelsi pobedom protiv Stouka, međutim, Sautempton je odoleo na Old Trafordu - 0:0.

Možda su igrači domaćeg tima bili uzrujani zbog užasnog pada Romelua Lukakua, koji je na nosilima iznet sa terena već u 14. minutu, ali mogli su do pogotka 82. minutu, da Pol Pogba nije bio sebičan i aktivirao se iz ofsajda iako je lopta posle šuta Nemanje Matića već išla u okvir gola...

Imao je Junajted još nekoliko solidnih prilika, ali imali su i gosti svoje, posebno sredinom drugog poluvremena, kada je David De Hea nogom sprečio već viđen gol...

Nemanja Matić je odigrao ceo meč za goste, dok je na suprotnoj strani Dušan Tadić zamenjen u 82. minutu.