PRIPREME: Preokret Krupe protiv Đirmota

Fudbaleri Krupe savladali su mađarski Đirmot rezultatom 2:1 na pripremama u Umagu.

PIPREME: Krupa - Đirmot 2-1 Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk

Mađarski drugoligaš vodio je na poluvremenu, ali je ekipa Slobodana Starčevića uspjela da preokrene u drugom poluvremenu i stigne do pobjede 2:1.

Starčević je na ovom meču nagovijestio kako bi mogla izgledati njegova ekipa u proljećnoj sezoni, odlučivši da ne kombinuje pretjerano u ovom duelu.

Ipak, uprkos tome Đirmot je uspio prvi da stigne do pogotka, preko Horvata koji je matirao Fejzića na isteku prvog dijela igre.

U nastavku je Krupa zaigrala bolje i u razmaku od samo dvije minute, od 57. do 59. stigla do Preokreta.

Prvo je rezervista Savić izjednačio u 57. minutu, a samo 120 sekundi kasnije Marjanović je golom iz jedanaesterca donio potpuni preokret.

FK Krupa: Fejzić, Vukotić, Aleksić, Nikodijević, Milutinović, Dujaković, Marijanović, Šamara, Maksimović, Galešić, Fajić. Još su igrali: Kutić, Makitan, Ševarika, Gvozdenović, Matić, Savić, Mirosvljević, Vučkić, Glamočić.

Sebok, Vilam, Silvaši, Seleš, Presinger, Nađi, Paku, Salánszki, Štiber, Sandal, Horvat. Još su igrali:  Ačim, Lazar, Kis, Farkaš.