Katai i Zlatan "cepali mreže" - i to po dva puta

Ibrahimović je bio dvostruki strelac za Los Anđeles Galaksi u gostima San Hozeu, a Aleksandar Katai za Čikago Fajer u pobedi nad Njujorkom u MLS

Zlatan Ibrahimović i Aleksandar Katai pružili su sjajne partije u mečevima odigranim između subote i nedelje u profesionalnoj američkoj fudbalskoj ligi (MLS).

Los Anđeles Galaksi gostovao je San Hozeu, a bivši švedski reprezentativac postigao je dva gola.

I to dva sjajna pogotka.

Uprkos vođstvu koje je doneo svom timu već u 25. minutu (3:1), Galaksi nije uspeo da slavi. San Hoze je u nastavku uspeo da obezbedi remi - 3:3.

Pogledajte golove, uključujući i dve bombe Ibrahimovića, odigranog na Stanford stadionu pred 50.000 gledalaca.

Katai je takođe bio dvostruki strelac za Čikago. Tim Veljka Paunovića slavio je pred svojim navijačima protiv Njujorka rezultatom 3:2, a sva tri pogotka bila su delo igrača iz Srbije.

Aleksandar Katai dva puta se upisao u strelce - u 47. i 52. minutu i doneo pobedu svom timu, dok je mrežu Njujorčana u Tojota parku "načeo" u šestom minutu Nemanja Nikolić, koji je rođen u Senti, a poseduje mađarski pasoš.

Čikago
Izvor: Youtube/Major League Soccer

Čikago je trenutno šestoplasirani tim Istočne konferencije sa skorom od šest pobeda, sedam poraza i pet remija, a Los Anđeles Galaksi je na osmom mestu Zapada (šet pobeda, sedam poraza, tri nerešena).

Ibrahimović je ove sezone postigao ukupno devet pogodaka, dok je Katai upisao jedan manje.