Zlatan očarao, pa razočarao navijače (VIDEO)

Ibrahimović protiv Orlanda postigao het-trik, ali onda saopštio lošu vest fanovima

Zlatan Ibrahimović proživljava drugu mladost u Sjedinjenim Američkim Državama.

Šveđanin je na meču protiv Orlanda doneo preokret Los Anđeles Galaksiju (4:3) nakon što je u drugom poluvremenu upisao tri gola.

On je postigao prvi het-trik u MLS, i to za samo 24 minuta.

Orlando je u Los Anđelesu vodio 2:1 posle 45 minuta igre, a Ibrahimović je zatim pogodio za domaće u 47, 67. i 71. minutu meča.

Zlatan
Izvor: Youtube/Major League Soccer

On je ukupno ove sezone zabeležio 15 golova, uz šest asistencija, i sada je drugi na listi strelaca američke lige, iza Džozefa Aleksandera Martineza iz Atlante, koji je postigao 24 pogotka.

Ibrahimović je posle fantastične partije protiv Orlanda razočarao fanove.

Navijači su ga izabrali za nastup na Ol star meču MLS protiv Juventusa u četvrtak u Atlanti, ali ih je on obavestio da neće zaigrati na toj utakmici.

On je naveo da je u poslednjih osam dana imao "paklen raspored" i odigrao je čak tri meča.

"Neću zaigrati na Ol star meču protiv Juventusa, mog starog kluba. Želim da se zahvalim navijačima što su me izabrali u sastav svih zvezda MLS, ali moj cilj je da postižem golove i pomognem Galaksiju da izbori plasman u plej-of", saopštio je 36-godišnji Ibrahimović.