Ono kad u Pljevljima daš gol iz Podgorice: Sa centra u mrežu! (VIDEO)

Autor Nebojša Marković

Sjajan pogodak viđen je u Crnoj Gori.

Gol sa centra Pljevlja Izvor: YouTube/Televizija Pljevlja/Printscreen

Fudbalsko prvenstvo Crne Gore je nastavljeno, a nismo morali dugo da čekamo da vidimo nešto neočekivano.

U pitanju je majstorija Balše Sekulića, fudbalera Podgorice, koji je protiv Rudara postigao gol sa sredine terena!

Dogodilo se to u ubedljivom trijumfu Podgoričana, koji su u Pljevljima slavili 3:0. Tom pobedom je Podgorica preskočila Rudar na petom mestu Prve lige Crne Gore, a Sekulićev pogodak je bio "šlag na tortu".

Nikola Vujinović je doneo vođstvo gostima pred kraj prvog poluvremena, da bi u 76. minutu Matija Božanović duplirao prednost.

Postalo je već jasno da će Podgorica odneti sva tri boda u prestonicu, ali u nadoknadi vremena na scenu je stupio Sekulić.

Ušao je u igru samo nekoliko minuta ranije, da bi u drugom minutu nadoknade primio loptu iz dubine tačno na polovini terena, a onda uvideo da je golman Ervin Helić daleko izašao ispred svog gola.

Bio je Sekulić tek korak na protivničkoj polovini, doduše i iskosa, i rešio je da "raspali" po lopti, uputivši sjajan udarac kojim je matirao golmana Rudara. Sjajno!

Taj pogodak možete videti na 2:30 od početka snimka.

Rudar - Podgorica 0:3
Izvor: YouTube/Televizija Pljevlja