• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fener dao ponudu Mesini

Trofejni italijanski trener mogao bi da se iz Los Anđelesa vrati u Evropu, tačnije u azijski dio Istanbula.

Prema pisanju specijalizovanog sajta "Sportando", ambiciozna uprava Fenerbahče Ulkera poslala je Etoreu Mesini ponudu ugovora za narednu sezonu.

Italijan je poslije rastanka sa Real Madridom proveo godinu dana u stručnom štabu Los Anđeles Lejkersa, ali bi volio ponovo da stane pored aut linije i preuzme punu odgovornost.

Fenerbahče se okrenuo Mesini jer je sve izvjesnije da Željko Obradović ostaje u Panatinaikosu.

Na drugoj strani, za Mesinu je tržište dosta skučeno, jer nema puno klubova koji odgovaraju njegovim ambicijama, a kojima će biti potreban novi šef struke.

Fenerbahče je sredinom sezone ušao u novu, modernu dvoranu, ali je eliminisan u Top 16 fazi Evrolige, dok je u domaćem prvenstvu zauzeo razočaravajuće peto mjesto i potom ispao od Bešiktaša u četvrtfinalu plej-ofa.

Mesina (52) ima četiri titule evropskog prvaka - po dve sa Virtusom i CSKA - s tim da je drugu sa Virtusom osvojio u sezoni kada se nije igralo jedinstveno elitno takmičenje, već jedno u organizaciji FIBA, a drugo "pod kapom" tada novog Uleba.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC