Rondo: Samo kukaju i plaču pred sudijama

Plejmejker Bostona u poluvremenu duela sa Majamijem optužio rivale da od sudija traže povlašćen tretman.

Rondo: Samo kukaju i plaču pred sudijama Izvor: MONDO

Radžon Rondo pružio je u nedjelju uveče još jednu partiju za pamćenje, "pogurao" Boston do izjednačenja u finalu Istočne konferencije i iskoristio priliku da "bocne" velike rivale.

Seltiksi su na poluvremenu vodili 61:47, pogađali većinu šuteva sa distance, a gosti pokušavali da dođu do igre koja bi ih vratila u meč.

To su uspjeli u drugom poluvremenu, a plejmejker Bostona smatra da su to postigli kuknjavom kod sudija.

"Konstantno trče kod sudija, žale se i plaču", rekao je na putu ka svlačionici na pauzi.

U prvom dijelu utakmice i Majamiju i Bostonu svirano je po 13 faulova.

Rondo je u drugom poluvremenu pružio je još jednu istorijsku partiju, postigao odlučujuća tri poena i gledao kako Dvejn Vejd propušta priliku da donese svom timu pobedu.

Mišljenje o maniru rivala nije promijenio ni poslije utakmice.

"Sve što sam rekao je istina. Ne želim da povučem nijednu riječ. To je to", potvrdio je Rondo poslije utakmice svoju izjavu.

Sljedeća utakmica ljutih rivala zakazana je za noć između utorka i srijede po našem vremenu.